Prawo podatkowe to jedna z najmniej lubianych gałęzi prawa. Mimo, że większość ludzi nie chciałaby mieć z podatkami nic wspólnego to każdy z nas jest codziennie przedmiotem zainteresowania prawa podatkowego.

Zadzwoń do nas
+48 784 ... Pokaż numer
Prawo podatkowe

Przepisy prawa podatkowego  

Kolejne zmiany przepisów prawa podatkowego, zwłaszcza te związane z Polskim Ładem oraz Nowym Polskim Ładem, wprowadziły szereg nowych ustaleń, zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Nasi prawnicy mają doświadczenie w świadczeniu kompleksowych usług prawnych w zakresie prawa podatkowego, co w połączeniu z bieżącym obserwowaniem stanu prawnego i pełną analizą potrzeb, stanowi solidne zabezpieczenie oraz wsparcie w życiu prywatnym i biznesowym. Zapewniamy profesjonalną opiekę i pomoc prawną osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym.  

Obsługa firm w zakresie prawa podatkowego  

Nasz doświadczony Zespół wspiera biznesy: mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa. Doradzamy zarówno firmom rodzinnym, jak i korporacjom. Znajomość przepisów podatkowych, codzienna weryfikacja obowiązującego prawa i poszerzanie wiedzy to stałe elementy codzienności naszej Kancelarii. Nowelizacje przepisów podatkowych mają szczególne znaczenie dla przedsiębiorców, a nieznajomość obowiązujących norm wiąże się z poważnymi konsekwencjami dla biznesu. Dlatego też w dbamy o komfort Klientów poprzez zapewnienie pełnego zabezpieczenia aspektów prawnych działalności. Każdorazowo bierzemy pod uwagę specyfikę pracy i branży.  

Pomoc specjalistów przy planowaniu strategii podatkowej jest dzisiaj nie tylko przywilejem, ale i koniecznością. Współpracuj z ekspertami! 

Podatek dochodowy – obsługa podmiotów gospodarczych 

W zakresie prawa podatkowego oferujemy usługi związane z poniższymi obszarami: 

 • podatek VAT (m.in. optymalizacja rozliczeń, zwroty, unikanie karuzel), 
 • podatek dochodowy (CIT), 
 • ceny transferowe,  
 • cło 
 • akcyza 
 • podatki: lokalne, międzynarodowe. 

Oferujemy pomoc w zakresie wewnątrzwspólnotowej dostawy towarów (WDT) i wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów (WNT), rozliczenia kryptowalut, sukcesji majątku i innych. 

Umów się na profesjonalną opiekę i skorzystaj z naszej pomocy prawnej. 

Prawo podatkowe – obsługa prawna firm  

Doradzamy Klientom w zakresie bieżących problemów podatkowych pojawiających się w związku z prowadzoną działalnością: sporządzamy opinie z zakresu prawa podatkowego, przeprowadzamy konsultacje oraz pomagamy na każdym etapie związanym z procedurą uzyskania interpretacji podatkowej (w tym w przygotowaniu i złożeniu wniosku w imieniu Klienta). Doradzamy w zakresie nowych procedur oraz weryfikujemy te już istniejące.  

Weryfikujemy umowy w celu ograniczenia lub eliminacji ryzyka podatkowego. Analizujemy umowy, kontrakty, regulaminy statuty i wszelkie inne dokumenty, które wiążą się z następstwami podatkowymi. 

Reprezentujemy Klientów w postępowaniach podatkowych toczących się przed urzędami administracji skarbowej i celno-skarbowej. Świadczymy usługi związane z reprezentacją firm w postępowaniach celnych i sądowoadministracyjnych, prowadzonych przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz przed Naczelnym Sądem Administracyjnym. 

Potrzebujesz dobrego prawnika od prawa podatkowego? Zadzwoń do nas 

Nowoczesne rozwiązania podatkowe dla firm

Nasza działalność koncentruje się nie tylko na analizie istniejącego stanu prawnego. W ramach usług doradztwa podatkowego naszym Klientom możemy zaproponować także szereg rozwiązań i ulg, których wdrożenie pozwoli na obniżenie opodatkowania, jak np.: 

 • IP Box, 
 • ulga B+R (Badania i Rozwój), 
 • cit estoński
 • wspieranie nowych inwestycji, 
 • Specjalna Strefa Ekonomiczna (SSE), 
 • fundusz inwestycyjny i inne. 

Prawo podatkowe, podatek dochodowy – Klienci indywidualni 

Do grona naszych Klientów należą nie tylko podmioty gospodarcze, ale także osoby prywatne. Klientom indywidualnym udzielamy konsultacji i porad prawnych w sprawach dotyczących zobowiązań podatkowych, np.: 

 • podatku od czynności cywilnoprawnych,  
 • podatku od spadków i darowizn,  
 • podatku dochodowego i VAT,  
 • podatku od nieruchomości.  

Pomagamy w sytuacjach związanych z przedawnieniem zobowiązania podatkowego. Reprezentujemy Klientów w postępowaniach podatkowych oraz sądowoadministracyjnych. Oferujemy kompleksowe doradztwo podatkowe i optymalizację podatkową. Wspomagamy Klientów na każdym etapie uzyskiwania interpretacji podatkowej. Doradzamy w zakresie ulg podatkowych: pozostanie na rynku pracy, powrót z zagranicy itd. 

Potrzebujesz doraźnego wsparcia w zakresie prawa podatkowego? Nasz Zespół rozwieje Twoje wątpliwości dotyczące opodatkowania. Umów się na rozmowę! 

Ostatnie artykuły na ten temat
Jak korzystnie przeprowadzić roczne zeznanie przedsiębiorcy?
Nietypowe koszty uzyskania przychodu dla spółek i jdg
Podatkowe pułapki spółek komandytowych
Nieujawnione źródła dochodów – komu grozi kara i w jakim wymiarze