Każdy z członków naszego zespołu jest fachowcem w danej dziedzinie prawa. Świadczona przez naszych wyspecjalizowanych prawników pomoc prawna jest na najwyższym poziomie.
Z uwagi na zainteresowania zawodowe i doświadczenie wspólników Kancelarii naszymi głównymi specjalizacjami są prawo podatkowe i karne, w tym karnoskarbowym oraz prawo administracyjne. W tych dziedzinach pomagamy najchętniej i najczęściej. Im wcześniej Państwo się do nas zgłoszą tym większe szanse na powodzenie sprawy i minimalizację negatywnych skutków prawnych.
Ponadto, wśród członków naszego zespołu są specjaliści z zakresu prawa własności intelektualnej, którzy posiadają doświadczenie w zakresie prawa autorskiego, własności przemysłowej, zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Zespół ds. własności intelektualnej świadczy pomoc prawną również w ramach projektów IT.
Członkowie naszego zespołu posiadają doświadczenie w zakresie rynku e-Commerce. W obszarze tym pomagamy między innymi w przygotowaniu regulaminów oraz w kwestiach związanych z ochroną danych osobowych.
Kolejnym działem naszej Kancelarii jest dział prawa farmaceutycznego. Nasi prawnicy posiadają w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie, również w obrocie międzynarodowym.
Dzięki znajomości narzędzi finansowych i zasad budżetowania projektów Kancelaria świadczy usługi doradztwa prawnego w dziedzinie life science. Dokumenty poddawane są wnikliwej analizie pod względem bezpieczeństwa prawnego oraz struktury finansowej.
Kancelaria świadczy także usługi w zakresie prawa gospodarczego i handlowego. Nasi prawnicy doradzają Klientom co do formy podjęcia przez nich działalności gospodarczej oraz rejestrują spółki prawa handlowego. Organizujemy struktury holdingowe pod kątem stabilności prawa, efektywności zarządzania przedsiębiorstwem, alokacji ryzyka związanego z działalnością, a także optymalizacji podatkowej.
Zespół Kancelarii świadczy również pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego ze szczególnym uwzględnieniem podziału majątku, oraz prawa zobowiązań. Pomagamy przy negocjowaniu umów nazwanych, w tym np. umów o dzieło, zlecenie, sprzedaży, najmu czy dzierżawy i nienazwanych, takich jak np. umowy factoringu czy umowa franczyzy oraz dochodzeniu roszczeń na drodze postępowania cywilnego.