Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?
Dzięki bogatemu doświadczeniu prawnemu świadczymy pomoc prawną, która zapewnia naszym Klientom najlepsze zadbanie o ich interesy. Skupiamy się na wyznaczonym przez Klienta celu i jego oczekiwaniach. Oceniamy ryzyka prawne związane z oczekiwaniami i celami Naszych Klientów i doradzamy rozwiązanie, które będzie najbardziej korzystne.
Nasz zespół składa się z osób, które lubią swoją pracę i odnajdują w niej satysfakcję. Posiadają wysoki warsztat merytoryczny i dokładają najwyższej staranności do każdej sprawy, którą się zajmują.
Zadzwoń do nas
+48 784 ... Pokaż numer
Interes naszych klientów
Opłacalność naszych działań
Planowanie strategiczne, pietyzm i skrupulatnośc
Warsztat prawny najwyższej jakości
Nasz zespół | wspólnicy
Adam Pakulski
adwokat (LL.M)
Pomysłodawca i założyciel Kancelarii. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego i Catholic University of America in Washington D.C. Specjalista w zakresie prawa podatkowego, karnego skarbowego oraz gospodarczego i handlowego. W Kancelarii odpowiedzialny za relacje z Klientami, definiowanie Ich potrzeb i opracowywanie strategii działania.
Jakub Kilarski
adwokat
Wspólnik Kancelarii. Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalista w zakresie prawa karnego i karnoskarbowego. Człowiek, którego najważniejszym celem zawodowym jest walka o dobro klienta i jego słuszny interes jednocześnie czyniąc to z poszanowaniem zasad etyki i godności zawodu. W Kancelarii odpowiedzialny za prowadzenie postępowań przygotowawczych, zarówno karnych jak i karnych skarbowych i administracyjnych.
Agnieszka Witońska–Pakulska
Radca prawny
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Szkoły Prawa Amerykańskiego na tej samej uczelni i Fashion Law Bootcamp na Fashion Law Institute, Fordham University w Nowym Yorku, w naszym zespole odpowiada za sprawy związane w własnością intelektualną, w tym przede wszystkim prawem autorskim, zwalczaniem nieuczciwej konkurencji i IT.

Członek ECTA – European Communities Trade Mark Association

Członek INTA – International Trademark Association

Autorka książki „Prawo dla twórców internetowych„, wydanej nakładem wydanictwa Helion

Założycielka bloga flcatwalk.plPomysłodawczyni i organizatorka kampanii #legallyfashionable

Jej drobiazgowe analizy każdego opuszczającego Kancelarię dokumentu sprawiają, że w nocy wszyscy możemy spać spokojnie.