Kancelaria

kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Dzięki bogatemu doświadczeniu prawnemu świadczymy pomoc prawną, która zapewnia naszym Klientom najlepsze zadbanie o ich interesy. Skupiamy się na wyznaczonym przez Klienta celu i jego oczekiwaniach. Oceniamy ryzyka prawne związane z oczekiwaniami i celami Naszych Klientów i doradzamy rozwiązanie, które będzie najbardziej korzystne.

Nasz zespół składa się z osób, które lubią swoją pracę i odnajdują w niej satysfakcję. Posiadają wysoki warsztat merytoryczny i dokładają najwyższej staranności do każdej sprawy, którą się zajmują.

Nasze Wartości

czyli, czym się kierujemy

Interes Naszych Klientów

Opłacalność Naszych Działań

Planowanie strategiczne, pietyzm i skrupulatność

Warsztat Prawny Najwyższej Jakości

Nasz Zespół

wspólnicy

Adam_Pakulski

Adam Pakulski 1413505538_linkedin
adwokat (LL.M)

Pomysłodawca i założyciel Kancelarii. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego i Catholic University of America in Washington D.C. Specjalista w zakresie prawa podatkowego, karnego skarbowego oraz gospodarczego i handlowego. W Kancelarii odpowiedzialny za relacje z Klientami, definiowanie Ich potrzeb i opracowywanie strategii działania.

Jakub_Kilarski

Jakub Kilarski 1413505538_linkedin
adwokat

Wspólnik Kancelarii. Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalista w zakresie prawa karnego i karnoskarbowego. Człowiek, którego najważniejszym celem zawodowym jest walka o dobro klienta i jego słuszny interes jednocześnie czyniąc to z poszanowaniem zasad etyki i godności zawodu. W Kancelarii odpowiedzialny za prowadzenie postępowań przygotowawczych, zarówno karnych jak i karnych skarbowych i administracyjnych.

awp_duze

Agnieszka Witońska–Pakulska 
radca prawny

absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Szkoły Prawa Amerykańskiego na tej samej uczelni i Fashion Law Bootcamp na Fashion Law Institute, Fordham University w Nowym Yorku, w naszym zespole odpowiada za sprawy związane w własnością intelektualną, w tym przede wszystkim prawem autorskim, zwalczaniem nieuczciwej konkurencji i IT.

Autorka książki „Prawo dla twórców internetowych„, wydanej nakładem wydanictwa Helion.

Założycielka bloga flcatwalk.pl. Pomysłodawczyni i organizatorka kampanii #legallyfashionable

Jej drobiazgowe analizy każdego opuszczającego Kancelarię dokumentu sprawiają, że w nocy wszyscy możemy spać spokojnie.

Andrzej KajaAndrzej Kaja
radca prawny

Absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aplikację radcowską odbył przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie, a następnie został wpisany na listę radców prawnych. Doświadczenie zdobywał w kancelarii doradztwa podatkowego oraz w jednostkach administracji państwowej. W Kancelarii zajmuje się głównie prawem podatkowym oraz prawem pracy.

Magdalena_BEwa Stawecka
aplikantka adwokacka

Absolwentka studiów prawniczych, które ukończyła w 2015 roku na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Pracę magisterską napisała i obroniła z dziedziny prawa karnego procesowego, które pozostaje w sferze jej zainteresowań zaraz tuż obok prawa cywilnego. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako wolontariusz w Studenckiej Poradni prawnej gdzie udzielała porad prawnych z dziedziny prawa cywilnego. W Kancelarii zajmuje się głównie sprawami związanymi z przekształceniami, prawem pracy i prawem rzeczowym.

Agnieszka Lasota
aplikantka adwokacka

Doktorantka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na seminarium z prawa cywilnego, na którym zagłębia wiedzę w szczególności z zakresu komercjalizacji wizerunku i innych dóbr osobistych. Przez okres studiów działała na rzecz edukacji prawniczej w Europejskim Stowarzyszeniu Studentów Prawa ELSA Poland pełniąc funkcje Dyrektora ds. PR i Wiceprezesa ds. Marketingu ELSA Lublin oraz Dyrektora ds. PR ELSA Poland. W Kancelarii zajmuje się sprawami związanymi z dochodzeniem należności.


Kinga Tutko
aplikantka radcowska

Absolwentka studiów prawniczych na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi podczas praktyk absolwenckich w Ambasadzie RP w Rzymie w Wydziale Konsularnym Wydziale Paszportowym. W Kancelarii zajmuje się głównie prawem gospodarczym.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół odpowie na Twoje pytania.